Kontaktní zateplovací systém pro efektivní úspory energie

Kontaktní zateplovací systém pro efektivní úspory energie

09. 02. 0200
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost Mapei ve svém portfoliu nabízí i technologii dotovanou z programu Zelená úsporám. Jedná se o KZS P (s polystyrenem) a KZS M (s minerální vlnou).

Kontaktní zateplovací systém Mapei byl vyvinutý tak, aby mezi stavební konstrukcí a jednotlivými vrstvami zateplovacího systému vznikla absolutní součinnost. Stavebník i projektant mají přitom volnou ruku při výběru tepelně izolačních materiálů.

Technologie KZS Mapei byla zaregistrována na seznamu výrobků a technologií programu Zelená úsporám. Stavby s aplikovanou technologií Mapei se mohou ucházet o státní dotace. Finanční příspěvek se totiž vztahuje na výrobky a technologie, které splňují legislativní požadavky a technické parametry garantující jejich ekologickou šetrnost a přínos.

Pro finální povrchovou úpravu tenkovrstvou omítkou nebo barevným nátěrem nabízí Mapei velmi širokou škálu možností. Zákazník si tak může zvolit typ omítky (akrylová, silikátová, silikonová) a barvu podle vzorníku automatického systému barvení Colormap®, vzorníku RAL, jiných dostupných vzorníků nebo podle dodaného vzorku.

Další možností povrchové úpravy zateplené fasády je fasádní keramický obklad. Také v této oblasti nabízí Mapei spolehlivé systémové řešení.

Pro více užitečných informací kontaktujte technický servis Mapei nebo navštivte stránky www.mapei.cz.

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: izolace zatepleni zdivo
Sdílejte článek

Diskuze