Support

Ochranná tvrzená skla FIXED

Potřebujete poradit, či jen hledáte nové informace? Jste na správném místě.

Zakoupené sklo nepokrývá celý displej, po stranách je mezera.

Nejprve prosím zkontrolujte, zda máte správné sklo pro Váš typ telefonu. Někteří výrobci vydávají nové verze telefonů se stejným označením, lišící se pouze rokem vydání. Další důvod, proč sklo může být menší je ten, že se jedná o 2,5D sklo, které zakrývá aktivní část displeje, ale nezasahuje až k okrajům telefonu. Tato skla jsou vhodná pro použití v kombinaci se zadními ochrannými kryty. Nedochází totiž ke kolizi skla s krytem.

Který typ ochranného skla bych měl použít, abych docílil toho, že sklo bude nalepeno po celé ploše, tím myslím i na krajích telefonu?

Skla s označením "FULL-COVER" Vám chrání skutečne celou plochu displeje včetně zaoblených hran. Nejsou příliš vhodná pro kombinaci se zadními kryty telefonu.

Funguje optická čtečka prstů i přes ochranné sklo?

Ano, optická čtečka otisků bude funkční i po aplikaci ochranného skla. Po aplikaci je nutné opět nastavit sken otisků prstů.

Lze zaoblená skla kombinovat se zadním krytem telefonu?

Vždy záleží na typu krytu. Důležité je, aby kryt telefon příliš neobepínal, tzn. aby nezasahoval do prostoru displeje. Pro kombinace doporučujeme zvolit spíše 2,5D ochranná skla.

Jak poznám jaké sklo má lepící vrstvu po celé ploše, nebo jen po okrajích?

Taková skla bývají nejčastěji označena jako FullGlue.

Kontaktní formulář